خرید اسان و سریع را با فروشگاه ما تجربه کنید

قوانین و مقررات

-ورود کاربران به وب‌سایت فروشگاه پت موون و خرید محصولات به معنای آگاهی کامل و پذیرفتن قوانین و شرایط استفاده از وب‌سایت، کالاها و خدمات فروشگاه اینترنتی پت موون خواهد بود. کاربر با ثبت سفارش، قبول کلیه شرایط و قوانین وب‌سایت را اعلام نموده است.

-پس از انتخاب کالا و ثبت سفارش، تایید نهایی، ورود اطلاعات ارسال و پرداخت نهایی ثبت شده و سفارش وارد مراحل پردازش و ارسال کالا خواهد شد پس از تایید نهایی سفارش و کسر موجودی کالا، کاربران امکان لغو سفارش یا تعویض را نخواهند داشت.

-حق لغو و استرداد وجه سفارش به هر دلیلی (از جمله کالای ایراددار و غیره) برای فروشگاه پت موون محفوظ می باشد.

-سفارش شما پس از ثبت نهایی وارد مرحله اماده سازی میشود به همین علت امکان کنسل یا تعویض سفارش نمیباشد.

- تمام محصولات قبل از ارسال از لحاظ سلامت کالا چک می شود و اگر در مسیر برای محصول اتفاقی بیافتد دچار خرابی شکستگی خراش و....شود مسولیتی بر عهده ی پت شاپ پت مون نمی باشد.

-امکان درخواست کنسلی سفارش عوض کردن رنگ مدل سایز محصول یا بازگشت وجه یا مرجوعی تعویضی تحت هیچ عنوان علت شرایطی نمیباشد حتی اگر محصول استفاده نشده باشد یا پنج دقیقه از خرید گذشته باشد

- در صورت عدم حضور شخص گیرنده در بازه تحویل کالا یا نادرست بودن اطلاعات مشخصات گیرنده هزینه برگشت و ارسال مجدد سفارش به عهده خریدار محترم می باشد.

- در صورت نیاز به هر گونه تغییر در زمان ارسال و یا آدرس حتما با پشتیبانی قبل از زمان ارسال تماس گرفته شود.

-امکان درخواست ارسال خارج از روزها و ساعات کاری مجموع نمیباشد

-فروشگاه در روزهای کاری از ساعت 5:30 عصر الی 9 باز هست (جمعه و تعطیلات رسمی تعطیل است)

-ارسال شیراز صدرا گلستان طی 48 ساعت بعد از ثبت سفارش از ساعت 5:30 عصر الی 7 شب انجام میشود

-هزینه ارسال رایگان نمیباشد هزینه ارسال توسط خریدار پرداخت میشود

-برای شیراز گلستان صدرا هزینه ارسال به صورت پس کرایه میباشد که هنگام ثبت سفارش پس از انتخاب شهر در قسمت ارسال پس کرایه نمایش داده میشود و هنگام پرداخت هزینه سفارش به علت اینکه هزینه با توجه به لوکیشن مشتری متغییر است و به راننده پس از تحویل پرداخت میشود فروشگاه پت موون هزینه ارسال را دریافت نمیکند این هزینه ارسال در فاکتور صفر محاسبه میشود و به صورت رایگان نمایش داده میشود یعنی خریدار هزینه ارسال را به فروشگاه پت موون پرداخت نکرده است اما این هزینه را نقدا به راننده شرکت های تپسی الوپیک یا اسنپ پس از تحویل پرداخت میکند

- ارسال شیراز صدرا گلستان توسط اسنپ باکس اسنپ ماشین یا الو پیک یا تپسی انجام می شود که هزینه ارسال طبق تعرفه شرکت های ذکر شده با توجه به ادرس شما و ساعت ارسال می باشد.

- تمامی سفارش های شهرستان حداکثر ظرف 48 ساعت تحویل -پست پیشتاز خواهد شد.

- از طریق کد پیگیری ارسالی برای شما می توانید سفارش خود را پیگیری بفرمایید.

-پس از ارسال پیگیری مرسوله به عهده شخص خریدار میباشد مسولیتی بر عهده ی پت شاپ پت مون نمی باشد

- ارسال شهرستان توسط پست پیشتاز دولتی انجام خواهد شد و امکان ارسال توسط دیگر شرکت های پستی مقدور نمی باشد.

- فروشگاه به جهت پاسخگویی پیگیری و پشتیبانی سفارشات روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه(جمعه و تعطیلات رسمی تعطیل است) از ساعت 5 الی 21 در خدمت شماست.

پیام در واتساپ